Niedziela Po Narodzeniu Pańskim
Niedziela Po Narodzeniu Pańskim
Stary Kisielin, dnia 22-04-2018

IV Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Przy wyjściu z kościoła ministranci rozdają koperty na ofiarę na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Paradyżu.

2. Zapraszamy wszystkich chętnych śpiewających na próbę scholii w każdą niedzielę po Mszy św. wieczornej o godz. 18.45.

3. W środę zapraszam na wspólne czytanie Słowa Bożego na Krąg Biblijny: KARMIĘ SIĘ SŁOWEM ŻYCIA – CZAS NA BIBLIĘ. Spotkanie odbędzie się po Mszy św. o godz. 18.00 w domu parafialnym.

4. W czwartek po Mszy św. zapraszamy na modlitewne spotkanie z modlitwą uwielbienia oraz modlitwą wstawienniczą, szczególnie w intencji naszej parafii.

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. Zgodnie z apelem obrońców życia, 27. kwietnia w piątek przypada Narodowy Dzień Pokuty za grzechy przeciwko życiu człowieka.

7. W przyszłą niedzielę (29. kwietnia 2018) zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie sprawowaną w intencji dzieci zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

8. W przyszłą niedzielę (29. kwietnia) zapraszam na spotkanie dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii św. oraz rodziców dzieci. Spotkanie odbędzie się o godz. 11.30 w kościele w Starym Kisielinie.

9. Zapraszam na spotkanie młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania – grupę najstarszą (młodzież klas III gimnazjalnych i klas I ponad gimnazjalnych). Spotkanie odbędzie się w przyszłą niedzielę, 29. kwietnia, o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby kościoła.