Stary Kisielin, dnia 2020-01-19

II Niedziela zwykła

1. Msze św. w dni powszednie:
w Starym Kisielinie
w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, w piątek o godz. 7.00
w Nowym Kisielinie w sobotę o godz. 18.00.

2. Rozpoczynamy w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. W tym tygodniu wizyta duszpasterska – kolęda według planu. Biuro parafialne w czasie kolędy będzie czynne w soboty w godzinach:
od 8.00 do 9.00.

4. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

5. W przyszłą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie sprawowaną w intencji dzieci zakończoną błogosławieństwem dzieci i rodziców.

6. W przyszłą niedzielę 26. stycznia będzie obchodzona 34. rocznica śmierci Sługi Bożego Biskupa Wilhelma Pluty – pamiętajmy o modlitwie w intencji procesu beatyfikacyjnego. W tym dniu będzie sprawowana Msza św. w parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wlkp. o godz. 12.00 pod przewodnictwem biskupa Tadeusza Lityńskiego.

7. W dzisiejszą niedzielę Członkowie Grona Wspierających Ubogich składają swoją miesięczną ofiarę. Pamiętajmy o skarbonce „Mój 1 zł dla najbiedniejszych.”

8. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na ogrzewanie naszych kościołów. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne.