Stary Kisielin, dnia 2019-11-03

XXXI Niedziela zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca w kościele w Starym Kisielinie o godz. 7.30 modlitwa różańcowa.

2. Trwa miesiąc listopad, pamiętajmy o naszych zmarłych w naszych modlitwach, a także o Mszy św. sprawowanej w ich intencji. Do 8. listopada można zyskać odpust zupełny, który możemy ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące pod warunkami: Komunia św., pobożne nawiedzenie cmentarza, nawiedzenie kościoła i odmówienie modlitwy „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”.

3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam na wspólne czytanie Słowa Bożego na Krąg Biblijny.

4. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się modlitwa uwielbienia, na którą serdecznie zapraszamy.

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. Zapraszamy chętnych śpiewających na próbę scholii w każdy piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

7. W sobotę 9. listopada Rada Sołecka i Sołtys Nowego Kisielina zapraszają seniorów i tych, którzy chcą mile spędzić popołudniowy czas na spotkanie przy muzyce i poczęstunku, na godz. 16.00 w świetlicy w Nowym Kisielinie.

8. W przyszłą niedzielę (10. listopada) Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, w tym dniu będzie prowadzona zbiórka ofiar do puszek na pomoc dla prześladowanych chrześcijan.

9. Bóg zapałać za złożone ofiary na cele kościelne.