Stary Kisielin, dnia 2019-08-11

XIX Niedziela zwykła

1. Trwa miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości. Kościół zachęca nas do podjęcia abstynencji. Pamiętajmy również w naszych modlitwach o uzależnionych i ich rodzinach.

2. W czwartek 15. sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w Starym Kisielinie o godz. 8.00, 11.30; w Nowym Kisielinie o godz. 10.00. W tym dniu w duchowej łączności z Rolnikami naszej Diecezji pielgrzymującymi do Matki Rokitniańskiej będziemy dziękować za zebrane plony poświęcając na każdej Mszy św. przyniesione zioła i kwiaty.

3. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

4. Przypominamy, że na okres wakacji od lipca aż do ostatniej niedzieli sierpnia Msza św. NIEDZIELNA WIECZORNA w Starym Kisielinie jest odprawiana o godz. 19.00.

5. W przyszłą niedzielę Członkowie Grona Wspierających Ubogich składają swoje miesięczne ofiary. Pamiętajmy o skarbonce w naszej świątyni „Mój 1 zł dla najbiedniejszych.”

6. W przyszłą niedzielę będzie prowadzona zbiórka ofiar do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne.