Stary Kisielin, dnia 2021-09-05

XXIII Niedziela zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam na spotkanie rodziców przygotowujących dzieci z klasy III do I Komunii św. w kościele w Starym Kisielinie.

2. W dzisiejszą niedzielę zapraszam na spotkanie rodziców i uczniów klas VII i VIII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania na spotkanie do kościoła w Starym Kisielinie o godz. 18.00.

3. W dzisiejszą niedzielę odbędzie się SPIS POWSZECHNY dla mieszkańców Starego i Nowego Kisielina w świetlicy w Nowym Kisielinie od godz. 11.00 do godz. 15.00.

4. W każdą środę o godz. 18.00 zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą zakończymy modlitwą do św. Józefa. Jest to okazja, aby uzyskać odpust podczas trwającego w Kościele ROKU ŚWIĘTEGO JÓZEFA.

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. Zapraszamy wszystkich chętnych śpiewających na próbę scholii w każdy piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

7. W dzisiejszą niedzielę w Kościele w Polsce obchodzimy Dzień Solidarności z Afgańczykami. Po Mszy św. są zbierane ofiary do puszek, które zostaną przekazane na długofalowe wsparcie działań Caritas na rzecz migrantów i uchodźców, zarówno w Polsce jak i za granicą.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię modlitewnie i materialnie ofiarami wpłacanymi na konto:
I Oddział PKO Zielona Góra
nr 75 1020 5402 0000 0002 0129 8025.