Stary Kisielin, dnia 2022-05-08

IV Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Przy wyjściu z kościoła ministranci rozdają koperty na ofiarę na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.

2. W dzisiejszą niedzielę zapraszam na spotkanie dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii św. oraz rodziców dzieci. Spotkanie odbędzie się o godz. 11.30 w kościele w Starym Kisielinie.

3. W dzisiejszą niedzielę zapraszam na spotkanie młodzież klas VII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

4. W niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 17.30 w Starym Kisielinie. W dni powszednie nabożeństwa majowe po Mszy św. wieczornej. W niedzielę przez miesiąc maj zapraszam do wspólnego śpiewania GODZINEK KU CZCI NMP do kościoła w Starym Kisielinie o godz. 7.35.

5. W środę przed Mszą św. o godz. 17.15 zapraszam na modlitwę uwielbienia w kościele w Starym Kisielinie.

6. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

7. W przyszłą niedzielę zapraszam na spotkanie młodzież klas VIII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania oraz rodziców młodzieży. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

8. Za złożone ofiary na cele kościelne składam serdeczne Bóg zapałać. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię modlitewnie i materialnie - ofiarami wpłacanymi na konto:
I Oddział PKO Zielona Góra
nr 75 1020 5402 0000 0002 0129 8025