Stary Kisielin, dnia 2019-03-10

I Niedziela Wielkiego Postu

1. W dzisiejszą I Niedzielę Wielkiego Postu rozpoczynamy w kościele w Starym Kisielinie o godz. 17.15 nabożeństwo Gorzkich Żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Natomiast nabożeństwa Gorzkich Żali w Nowym Kisielinie w niedzielę o godz. 9.30.

2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek:
w Nowym Kisielinie po Mszy św. o godz. 17.00
w Starym Kisielinie po Mszy św. o godz. 18.00.
Ofiary składane podczas nabożeństwa Gorzkich żali i Drogi Krzyżowej są przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu.

3. W środę zapraszam na wspólne czytanie Słowa Bożego na Krąg Biblijny. Spotkanie odbędzie się po Mszy św. o godz. 18.00 w domu parafialnym.

4. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

5. W piątek (15. marca 2019) zapraszam na spotkanie młodzież klas VII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

6. W piątek zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać razem z naszą SCHOLĄ na próbę po Mszy św. o godz. 18.00.

7. W sobotę 16. marca zapraszamy małżeństwa na rejonowy dzień wspólnoty Domowego Kościoła o godz. 10.00 w kościele w Starym Kisielinie.

8. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do współtworzenia oprawy muzycznej SCHOLI na Triduum Paschalne. Próby są w niedzielę po Mszy św. o godz. 18.45 na chórze w kościele w Starym Kisielinie.

9. Zespół Edukacyjny nr 7 w Starym Kisielinie zaprasza dzieci w wieku 9-13 lat na WARSZTATY MATEMATYCZNE oraz WARSZTATY FIZYCZNE I INFORMATYCZNE. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.

10. W przyszłą niedzielę Członkowie Grona Wspierających Ubogich składają swoje miesięczne ofiary. Pamiętajmy o skarbonce w naszej świątyni „Mój 1 zł dla najbiedniejszych.”

11. W przyszłą niedzielę dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Po Mszy św. będzie prowadzona zbiórka pieniędzy do puszek na Dzieło Pomocy Polskim Misjonarzom pracującym w krajach misyjnych. Bóg zapłać za ofiary złożone na cele kościelne.