Stary Kisielin, dnia 2020-10-11

- dzieci zapraszam na różaniec we wtorki i czwartki godz. 18.00
- młodzież w środy i piątki o godz. 18.00
- w sobotę w Nowym Kisielinie o godz. 18.00

2. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

3. Zapraszamy chętnych śpiewających na próbę scholii w każdy piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

4. Rozdajemy przy wyjściu z kościoła WYPOMINKI, w których chcemy polecić naszych zmarłych w modlitwie miłosierdziu Bożemu.

5. W przyszłą niedzielę 18. października będzie prowadzona zbiórka ofiar do puszek na działalność misyjną Kościoła.

6. Przypominam o konieczności zachowania w kościołach dystansu i obowiązku zakrywania ust i nosa.

7. Dzisiaj jest prowadzona zbiórka ofiar do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik pontyfikatu św. Jana Pawła II wspierający uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne.