Stary Kisielin, dnia 2019-12-01

I Niedziela Adwentu

1. Rozpoczynamy Adwent, przygotujmy nasze serca przez udział w RORATACH i rekolekcjach, które odbędą się w dniach od 15 do 17 grudnia.
Msze św. roratnie:
- w Starym Kisielinie: w poniedziałek, wtorek, środa o godz. 7.00
w czwartek, piątek o godz. 18.00
- w Nowym Kisielinie: w sobotę o godz. 18.00.
Zapraszam do udziału w RORATACH: dorosłych, młodzież i dzieci, jak co roku przynosimy na RORATY ze sobą lampiony.

2. W dzisiejszą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 7.30 w kościele w Starym Kisielinie.

3. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.30 zostaną poświęcone lampiony na roraty i opłatki na stół wigilijny, które zostaną rozniesione przez przedstawicieli naszej wspólnoty parafialnej do wszystkich rodzin wraz z terminem przewidzianych odwiedzin kolędowych.

4. Zapraszam dzieci, które jak co roku chcą wziąć udział w PASTERCE, na próbę w środę o godz. 17.00 do kościoła w Starym Kisielinie. W środę o godz. 18.00 zapraszam na Krąg Biblijny.

5. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszam Grupę Modlitewną Przyjaciół Paradyża i nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. oraz RÓŻĘ RÓŻAŃCOWĄ MĘSKĄ na NIESZPORY o godz. 17.30 i zmianę tajemnic żywego różańca.

6. W I piątek miesiąca: odwiedziny chorych w domach o zwykłej porze, spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.. Dzieci z klas IV przychodzą do spowiedzi z książeczką Moje 9. pierwszych piątków miesiąca i na Mszę św. w strojach komunijnych. Zapraszam Członków Wspólnoty Apostolstwa Modlitwy św. Faustyny na modlitwę przy relikwiach św. Faustyny od godz. 17.30.

7. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

8. Zapraszamy chętnych śpiewających na próbę scholii w każdy piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

9. W przyszłą niedzielę (8. grudnia) zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i rodziców dzieci na Mszę św. do kościoła w Nowym Kisielinie na uroczyste poświęcenie medalików o godz. 11.30.

10. W przyszłą niedzielę 8. grudnia serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie ze św. Mikołajem w kościele w Starym Kisielinie o godz. 11.30. Św. Mikołaj wręczy wszystkim dzieciom słodką niespodziankę.

11. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła składamy ofiary do puszek na pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie.

12. Od dzisiejszej niedzieli są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny. Bóg zapłać za ofiary składane na cele naszej Parafii.