Stary Kisielin, dnia 2020-07-26

XVII Niedziela zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

2. Rozpoczyna się miesiąc modlitwy o trzeźwość narodu polskiego. Zachęcamy do podjęcia abstynencji.

3. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

4. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszam członków Żywego Różańca do wspólnej modlitwy ku czci Niepokalanego Serca NMP do kościoła w Nowym Kisielinie na godz. 17.30 na modlitwę różańcową i Eucharystię. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca w kościele w Starym Kisielinie o godz. 7.30.

5. Na okres wakacji od lipca do sierpnia Msza św. NIEDZIELNA WIECZORNA jest odprawiana o godz. 19.00.

6. ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁZEŃSKIE:

7. Przypominam o konieczności zachowania w kościołach dystansu i obowiązku zakrywania ust i nosa.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię modlitewnie i materialnie ofiarami wpłacanymi na konto:
I Oddział PKO Zielona Góra
nr 75 1020 5402 0000 0002 0129 8025.