Stary Kisielin, dnia 2021-04-25

IV Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Przy wyjściu z kościoła ministranci rozdają koperty na ofiarę na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.

2. W dzisiejszą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie sprawowaną w intencji dzieci.

3. W dzisiejszą niedzielę zapraszam na spotkanie dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii św. oraz rodziców dzieci. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

4. W każdą środę o godz. 18.00 zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą zakończymy modlitwą do św. Józefa. Jest to okazja, aby uzyskać odpust podczas trwającego w Kościele ROKU ŚWIĘTEGO JÓZEFA.

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. Zapraszam na uroczyste wręczenie krzyży młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania (młodzież klas VIII i klas ponadpodstawowych) oraz rodziców. Spotkanie odbędzie się w piątek o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

7. W sobotę zmiana tajemnic Żywego Różańca w Nowym Kisielinie. O godz. 17.30 modlitwa różańcowa, następnie o godz. 18.00 – eucharystia.

8. W przyszłą niedzielę wznawiamy zmianę tajemnic Żywego Różańca o godz. 7.30 w kościele w Starym Kisielinie. W ostatnich miesiącach odeszły do wieczności nasze Matki Różańcowe, dlatego zapraszamy chętne Panie do włączenia się w dzieło modlitewne Żywego Różańca. Kontakt i zapisy u Pań: Marii Wołkow, Ani Czerskiej, Bronisławy Lipińskiej.

9. W przyszłą niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 17.30 w Starym Kisielinie. W dni powszednie nabożeństwa majowe po Mszy św. wieczornej.

10. Za złożone ofiary na cele kościelne składam serdeczne Bóg zapałać. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię modlitewnie i materialnie - ofiarami wpłacanymi na konto:
I Oddział PKO Zielona Góra
nr 75 1020 5402 0000 0002 0129 8025.