Stary Kisielin, dnia 2019-01-13

Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. Od poniedziałku rozpoczyna się okres zwykły i trwa do wtorku (5. marca) przed Środą Popielcową (6. marca).

2. Msze św. w tym tygodniu:
w Starym Kisielinie
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek o godz. 7.00
w Nowym Kisielinie w sobotę o godz. 18.00.

3. W tym tygodniu wizyta duszpasterska – kolęda według planu.

4. Biuro parafialne w czasie kolędy będzie czynne w soboty w godzinach:
od 8.00 do 9.00.

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. Rada Sołecka Starego Kisielina i Zielonogórski Ośrodek Kultury w Starym Kisielinie zapraszają na KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK w wykonaniu zespołu BOLERO działającego przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Kisielina w dzisiejszą niedzielę 13 stycznia 2019 o godz. 15.00 w Pałacu w Starym Kisielinie.

7. Biblioteka Publiczna zaprasza mieszkańców na film KRESY w niedzielę 20 stycznia 2019 roku o godz. 16.00 w sali widowiskowej w Pałacu w Starym Kisielinie.

8. W dniu 22 stycznia 2019 roku (we wtorek) od godz. 8.00 w CENTRUM MEDYCZNYM przy ul. Pionierów Lubuskich 75 w Starym Kisielinie odbędą się badania USG DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne, cena jednego badania 55zł. Bliższe informacje w przychodni.

9. W przyszłą niedzielę Członkowie Grona Wspierających Ubogich składają swoją miesięczną ofiarę. Pamiętajmy o skarbonce „Mój 1 zł dla najbiedniejszych.”

10. Bóg zapłać za ofiary składane na cele parafialne.