Stary Kisielin, dnia 2019-05-12

IV Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Przy wyjściu z kościoła ministranci rozdają koperty na ofiarę na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Paradyżu.

2. W dzisiejszą niedzielę zapraszam na spotkanie dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii św. oraz rodziców dzieci. Spotkanie odbędzie się o godz. 11.30 w kościele w Starym Kisielinie.

3. Zapraszam na spotkanie młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania – grupę najstarszą (młodzież klas III gimnazjalnych i klas VIII). Spotkanie odbędzie się w dzisiejszą niedzielę, o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

4. W dzisiejszą niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 17.30 w Starym Kisielinie. W dni powszednie nabożeństwa majowe po Mszy św. wieczornej.

5. Zapraszamy wszystkich chętnych śpiewających na próbę scholii w niedzielę po Mszy św. wieczornej o godz. 18.45.

6. W środę zapraszam na wspólne czytanie Słowa Bożego na Krąg Biblijny: KARMIĘ SIĘ SŁOWEM ŻYCIA – CZAS NA BIBLIĘ. Spotkanie odbędzie się po Mszy św. o godz. 18.00 w domu parafialnym.

7. W czwartek po Mszy św. zapraszamy na modlitewne spotkanie z modlitwą uwielbienia oraz modlitwą wstawienniczą.

8. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby kościoła.