Stary Kisielin, dnia 2019-11-17

XXXIII Niedziela zwykła

1. W miesiącu listopadzie, pamiętajmy o naszych zmarłych w naszych modlitwach, a także o Mszy św. sprawowanej w ich intencji.

2. W dzisiejszą niedzielę 17. listopada zapraszam młodzież z klas VII i klas VIII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, na spotkanie do kościoła w Starym Kisielinie na godz. 18.00.

3. W środę zapraszam na wspólne czytanie Słowa Bożego na Krąg Biblijny. Spotkanie odbędzie się w środę po Mszy św. o godz. 18.00 w domu parafialnym.

4. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się modlitwa uwielbienia, na którą serdecznie zapraszamy.

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. Zapraszamy chętnych śpiewających na próbę scholii w każdy piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

6. W przyszłą niedzielę (24. listopada) Uroczystość Chrystusa Króla.

7. W przyszłą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

8. W dzisiejszą niedzielę członkowie Grona Wspierających Ubogich składają swoje miesięczne ofiary. Pamiętajmy o skarbonce: „Mój jeden złoty dla najbiedniejszych”.

9. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Paradyżu. Za złożone ofiary na cele kościelne składam serdeczne Bóg zapłać.