Stary Kisielin, dnia 2022-11-13

XXXIII Niedziela zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, przy wyjściu z kościoła jest prowadzona zbiórka ofiar do puszek na pomoc dla prześladowanych chrześcijan w Ukrainie.

2. W dzisiejszą niedzielę zapraszam na spotkanie młodzież klas VII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

3. W środę przed Mszą św. o godz. 17.15 zapraszam na modlitwę uwielbienia w kościele w Starym Kisielinie.

4. W środę zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz rodziców dzieci na Mszę św. o godz. 18.00.

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. W przyszłą niedzielę (20. listopada) Uroczystość Chrystusa Króla. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.

7. W przyszłą niedzielę zapraszam na spotkanie młodzież klas VIII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

8. Przy wyjściu z kościoła rozdajemy wydrukowane zaproszenia na wizytę duszpasterską "KOLĘDĘ 2023". Wypełnione zaproszenie proszę dostarczyć do kościoła w Nowym lub Starym Kisielinie do Świąt Bożego Narodzenia.

9. Za złożone ofiary na cele kościelne składam serdeczne Bóg zapałać. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię modlitewnie i materialnie, ofiarami wpłacanymi na konto:
I Oddział PKO Zielona Góra
nr 75 1020 5402 0000 0002 0129 8025