Stary Kisielin, dnia 2020-01-05

II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU

1. Msze św. w tym tygodniu:
w Starym Kisielinie:
W PONIEDZIAŁEK o godz. 8.00; 11.30; 18.00.
wtorek, środa, czwartek, piątek o godz. 7.00
w Nowym Kisielinie:
W PONIEDZIAŁEK o godz. 10.00
sobota o godz. 18.00.

2. W poniedziałek w Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli podczas Mszy św. o godz. 11.30 – dzieci ze SP w Starym Kisielinie przedstawią jasełka. Poświęcenie kredy, wody i kadzidła.

3. Parafialny Zespół Caritas i Rada Sołecka Nowego Kisielina zapraszają mieszkańców w dniu dzisiejszym (5 stycznia) na spotkanie opłatkowe o godz. 15.00 w świetlicy w Nowym Kisielinie.

4. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

5. W tym tygodniu wizyta duszpasterska – kolęda według planu. Biuro parafialne w czasie kolędy czynne w soboty w godzinach: od 8.00 do 9.00.

6. W dzisiejszą niedzielę jest prowadzona zbiórka pieniędzy do puszek na ubezpieczenie naszych kościołów. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne.