Stary Kisielin, dnia 2024-09-29

XXVI Niedziela zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. do kościoła w Starym Kisielinie o godz. 11.30, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców. Dzisiaj o godz. 11.30 poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami i dziećmi w kościele.

2. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw różańcowych w następujące dni:
- w niedzielę w Starym Kisielinie o godz. 7.30
- w niedzielę w Nowym Kisielinie o godz. 9.30;
- od wtorku do piątku w Starym Kisielinie o godz. 18.00
- w sobotę w Nowym Kisielinie o godz. 18.00
- DZIECI zapraszam na różaniec we WTOREK I CZWARTEK
- MŁODZIEŻ klas VII i VIII w ŚRODĘ I PIĄTEK.

3. W czwartek zapraszam dzieci na spotkania OAZY DZIECI BOŻYCH o godz. 17.00 w salce przy kościele w Starym Kisielinie.

4. W czwartek zapraszam RÓŻĘ RÓŻAŃCOWĄ MĘSKĄ pw. św. Jacka, Grupę Modlitewną „Przyjaciół Paradyża” i nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. na wspólne NIESZPORY o godz. 17.30.

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO o godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. W tym tygodniu I piątek miesiąca: odwiedziny chorych w domach o zwykłej porze, spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.. Msze św.: Nowy Kisielin o godz. 17.00, Stary Kisielin o godz. 18.00. Dzieci z klas IV przychodzą do spowiedzi, na Mszę św. i otrzymają książeczki Moje 9 pierwszych piątków miesiąca. Zapraszam Członków Wspólnoty Apostolstwa Modlitwy św. siostry Faustyny na modlitwę przy jej relikwiach od godz. 17.30.

7. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszam członków Żywego Różańca do wspólnej modlitwy ku czci Niepokalanego Serca NMP do kościoła w Nowym Kisielinie o godz. 17.30 na modlitwę różańcową i Eucharystię. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca w kościele w Starym Kisielinie o godz. 7.30.

8. Zapraszam chętnych na próbę scholii w niedzielę o godz. 10.45 w kościele w Starym Kisielinie.

9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

10. W przyszłą niedzielę zapraszam na spotkanie uczniów klas VIII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania na spotkanie do kościoła w Starym Kisielinie o godz. 18.00.

11. Jak co roku składamy ofiary na nasze Seminarium Duchowne. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła otrzymamy koperty Ofiara na Seminarium Duchowne, po włożeniu ofiary i wpisaniu nazwiska ofiarodawcy i adresu, kopertę proszę złożyć na tacę.

12. Dziękuję wszystkim wspierającym naszą Parafię modlitewnie i materialnie ofiarami wpłacanymi na konto: