Stary Kisielin, dnia 2019-10-20

1. Nabożeństwo Różańcowe:
w niedzielę: Nowy Kisielin o godz. 9.30, Stary Kisielin o godz. 7.30
dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00
dzieci zapraszam na różaniec we wtorki i czwartki
młodzież w środy i piątki.

2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam na wspólne czytanie Słowa Bożego na Krąg Biblijny.

3. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

4. Zapraszamy chętnych śpiewających na próbę scholii w każdy piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

5. W przyszłą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

6. Rozdajemy wydrukowane formularze WYPOMINKI do wypisania imion zmarłych, których chcemy polecić miłosierdziu Bożemu w modlitwie.

7. W przyszłą niedzielę nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy – przesunięcie wskazówek zegara o 1. godz. do tyłu (z 3. na 2. w nocy).

8. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny – przy wyjściu z kościoła jest prowadzona zbiórka ofiar do puszek na Papieskie Dzieła Misyjne.

9. W dzisiejszą niedzielę członkowie Grona Wspierających Ubogich składają swoje miesięczne ofiary. Pamiętajmy o skarbonce: „Mój jeden złoty dla najbiedniejszych”.

10. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne.