Stary Kisielin, dnia 2019-09-22

XXV Niedziela zwykła

1. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na czuwanie modlitewne w intencji naszej parafii oraz wszystkich intencji, które nosimy w naszym sercu.

2. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

3. W przyszłą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. do kościoła w Starym Kisielinie o godz. 11.30, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

4. W przyszłą niedzielę zapraszam rodziców uczniów klas III przygotowujących dzieci do I Komunii św. na spotkanie o godz. 11.30 w kościele w Starym Kisielinie.

5. W przyszłą niedzielę (29. września 2019) zapraszam na spotkanie rodziców i młodzież klas VIII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

6. Zapraszamy wszystkich chętnych śpiewających na próbę scholii w każdy piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

8. W dzisiejszą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę będą przeznaczone na remont schodów i nagrzewnicę w kościele w Nowym Kisielinie. Bóg zapałać za złożone ofiary.