Stary Kisielin, dnia 2020-12-27

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

1. W dzisiejszą niedzielę w Święto Świętej Rodziny zapraszam małżonków na Msze św., podczas których zostaną odnowione przyrzeczenia małżeńskie.

2. W dzisiejszą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

3. Stowarzyszenie Artystów ZDOLNI DO WSZYSTKIEGO oraz Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Zielonej Górze Starym Kisielinie zapraszają wszystkich mieszkańców Zielonej Góry i województwa lubuskiego na wyjątkowy koncert świąteczny ANDRZEJ LAMPERT & ZDOLNI DO WSZYSTKIEGO, który odbędzie się 27 grudnia 2020 o godzinie 19:00 w Kościele Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Zielonej Górze-Starym Kisielinie. Koncert jest już tradycją miasta Zielona Góra i co roku odbywa się w naszej świątyni. W koncercie udział wezmą filharmonicy zielonogórscy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Artystów Zdolni do Wszystkiego oraz Andrzej Lampert - solista Opery Krakowskiej oraz wybitny polski wokalista muzyki klasycznej i rozrywkowej. Koncert będzie transmitowany ONLINE z Kościoła Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Starym Kisielinie na kanałach społecznościowych Stowarzyszenia Artystów Zdolni do Wszystkiego: facebooku i youtubie. W trosce o zachowanie zasad bezpieczeństwa koncert będzie transmitowany online i odbędzie się bez udziału publiczności.

4. Msze św. w tym tygodniu:
w Starym Kisielinie:
- poniedziałek o godz. 7.00
- wtorek, środa, czwartek o godz. 18.00
- piątek Nowy Rok 2021 uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki: 11.30, 18.00
w Nowym Kisielinie: czwartek o godz. 17.00
- piątek Nowy Rok 2021 uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki: 10.00
- sobota - o godz. 18.00

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. W sobotę zmiana tajemnic Żywego Różańca w Nowym Kisielinie. O godz. 17.30 modlitwa różańcowa, następnie o godz. 18.00 – eucharystia.

7. W przyszłą niedzielę zamiana tajemnic Żywego Różańca w kościele w Starym Kisielinie o godz. 7.30 – różaniec.

8. W przyszłą niedzielę zbiórka pieniędzy do puszek na ubezpieczenie naszych kościołów.

9. Zachęcam do odmawiania w domach, każdego dnia - razem z całą Rodziną - modlitwy Różańcowej o godz. 20:30 w intencji ustania pandemii oraz za naszą Ojczyznę.

10. Przypominam o konieczności zachowania w kościołach dystansu oraz obowiązku zakrywania ust i nosa.

11. Za złożone ofiary na cele kościelne składam serdeczne Bóg zapałać. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię modlitewnie i materialnie - ofiarami wpłacanymi na konto:
I Oddział PKO Zielona Góra
nr 75 1020 5402 0000 0002 0129 8025.