Stary Kisielin, dnia 2020-07-12

XV Niedziela zwykła

1. Przypominamy, że na okres wakacji od 5. lipca aż do ostatniej niedzieli 30. sierpnia Msza św. NIEDZIELNA WIECZORNA w Starym Kisielinie jest odprawiana o godz. 19.00.

2. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

3. W sobotę tj. 18. lipca przypada 12. rocznica śmierci śp. księdza infułata Mieczysława Marszalika. Msza św. za zmarłego śp. Ks. Infułata Mieczysława Marszalika będzie sprawowana w tym dniu w o godz. 18.00 w kościele w Nowym Kisielinie. Po Mszy św. zgromadzimy się na wspólnej modlitwie przy grobie zmarłego Księdza Infułata w Zielonej Górze przy kościele pw. św. Jadwigi.

4. W przyszłą niedzielę, 19. lipca, rozpoczynamy Tydzień św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Po każdej Mszy św. będzie poświęcenie samochodów, motocykli i rowerów oraz zbiórka pieniędzy do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy.

5. Przypominam o konieczności zachowania w kościołach dystansu i obowiązku zakrywania ust i nosa.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię modlitewnie i materialnie ofiarami wpłacanymi na konto:
I Oddział PKO Zielona Góra
nr 75 1020 5402 0000 0002 0129 8025.