Stary Kisielin, dnia 2019-07-28

XVII Niedziela zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

2. Rozpoczyna się miesiąc modlitwy o trzeźwość narodu polskiego. Zachęcamy do podjęcia abstynencji.

3. W czwartek zapraszam RÓŻĘ RÓŻAŃCOWĄ MĘSKĄ pw. św. Jacka na wspólne NIESZPORY o godz. 17.30 i zmianę tajemnic żywego różańca.

4. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszam Grupę Modlitewną „Przyjaciół Paradyża” i nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. na Mszę św. do kościoła w Starym Kisielinie na godz. 18.00.

5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca: odwiedziny chorych w domach o zwykłej porze, spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.. Msze św.: Nowy Kisielin o godz. 17.00, Stary Kisielin o godz. 18.00. Zapraszam Członków Apostolstwa Modlitwy św. Faustyny na modlitwę przy relikwiach św. Faustyny od godz. 17.30.

6. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

7. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszam członków Żywego Różańca do wspólnej modlitwy ku czci Niepokalanego Serca NMP do kościoła w Nowym Kisielinie na godz. 17.30 na modlitwę różańcową i Eucharystię. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca w kościele w Starym Kisielinie o godz. 7.30.

8. Dnia 2 sierpnia wyrusza z Zielonej Góry XXXVII Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

9. Przypominamy, że na okres wakacji od lipca do sierpnia Msza św. NIEDZIELNA WIECZORNA jest odprawiana o godz. 19.00.

10. Zielonogórski Ośrodek Kultury w Starym Kisielinie zaprasza dzieci w wieku szkolnym na animacje, gry terenowe, warsztaty plastyczne pt.: WAKACYJNA PODRÓŻ PO KRAJACH UE w każdy poniedziałek sierpnia od godz. 10.00 do 12.00 w parku pałacowym.

11. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne.