Stary Kisielin, dnia 2022-04-24

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego. W tym dniu zapraszam wiernych na nabożeństwo Godzinę Miłosierdzia z dotknięciem relikwii św. Siostry Faustyny Kowalskiej na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie. Zapraszam również młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz rodziców dzieci i młodzieży.

2. Dziś Międzynarodowe Święto Caritas. Jest to okazja, żeby podziękować Bogu za tysiące pracowników i wolontariuszy CARITAS.

3. W dzisiejszą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 sprawowaną w intencji dzieci zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

4. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 7.30 w kościele w Starym Kisielinie. Rozpoczynamy nabożeństwa majowe: w dni powszednie po Mszy św., w niedzielę o godz. 17.30 w Starym Kisielinie. W każdą niedzielę zapraszam do wspólnego śpiewania GODZINEK KU CZCI NMP do kościoła w Starym Kisielinie na godz. 7.35.

6. W dzisiejszą niedzielę jest prowadzona zbiórka ofiar do puszek na dzieła charytatywne Diecezjalnego Caritas.

4. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię modlitewnie i materialnie - ofiarami wpłacanymi na konto:
I Oddział PKO Zielona Góra
nr 75 1020 5402 0000 0002 0129 8025