Stary Kisielin, dnia 2018-12-30

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

1. W dzisiejszą niedzielę w Święto Świętej Rodziny zapraszam małżonków na Mszę św., podczas której zostaną odnowione przyrzeczenia małżeńskie.

2. W dzisiejszą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

3. W dzisiejszą niedzielę (30. grudnia) zapraszam na wyjątkowy świąteczny koncert w wykonaniu Zespołu Wokalnego Ultima & Filharmonicy Zielonogórscy o godz. 19.00 w kościele pw. MB Wspomożenia Wiernych w Starym Kisielinie.

4. Msze św. w tym tygodniu:
w Starym Kisielinie:
- w poniedziałek – o godz. 18.00
we wtorek Nowy Rok 2019 uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki:
o godz. 11.30, 18.00
- wtorek, środa, czwartek – o godz. 7.00
- piątek – o godz. 18.00
w Nowym Kisielinie:
- w poniedziałek – o godz. 17.00
we wtorek Nowy Rok 2019 - uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki: 10.00
- piątek – o godz. 17.00
- sobota - o godz. 18.00

5. W tym tygodniu I piątek miesiąca: odwiedziny chorych w domach o zwykłej porze, spowiedź św. pół godziny przed Mszą św., dzieci z klasy IV przychodzą na Mszę św. w strojach komunijnych i przynoszą ze sobą książeczki Moje 9. pierwszych piątków miesiąca. Msza św. w Nowym Kisielinie o godz. 17.00. Zapraszam w tym dniu Członków Wspólnoty Apostolstwa Modlitwy św. Faustyny na modlitwę przy relikwiach od godz. 17.30 i na Eucharystię.

6. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

7. W niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli podczas Mszy św. o godz. 11.30 – dzieci ze SP w Starym Kisielinie przedstawią jasełka. Natomiast przedszkolaki z Nowego Kisielina przedstawią jasełka podczas Mszy św. o godz. 10.00. Poświęcenie kredy, wody i kadzidła.

8. Parafialny Zespół Caritas i Rada Sołecka Nowego Kisielina zapraszają na spotkanie opłatkowe 6 stycznia o godz. 14.00 w świetlicy w Nowym Kisielinie.

9. W sobotę zmiana tajemnic Żywego Różańca w Nowym Kisielinie. O godz. 17.30 modlitwa różańcowa, następnie o godz. 18.00 – eucharystia.

10. W tym tygodniu wizyta duszpasterska – kolęda według planu. Biuro parafialne w czasie kolędy czynne w soboty w godzinach: od 8.00 do 9.00.

11. W przyszłą niedzielę (06.01.2019) zamiana tajemnic Żywego Różańca w kościele w Starym Kisielinie o godz. 7.30 – różaniec.

12. W przyszłą niedzielę zbiórka pieniędzy do puszek na ubezpieczenie naszych kościołów. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne.