Stary Kisielin, dnia 2020-03-08

II Niedziela Wielkiego Postu

1. W dzisiejszą niedzielę zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym do kościoła w Starym Kisielinie na godz. 17.15. Natomiast nabożeństwa Gorzkich Żali w Nowym Kisielinie w niedzielę o godz. 9.30.

2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek:
- w Nowym Kisielinie po Mszy św. o godz. 17.00
- w Starym Kisielinie po Mszy św. o godz. 18.00.
Ofiary zebrane na tacę w czasie nabożeństw Gorzkich Żali i Dróg Krzyżowych przeznaczone są na kwiaty do Bożego Grobu.

3. W środę zapraszam na wspólne czytanie Słowa Bożego na Krąg Biblijny. Spotkanie odbędzie się po Mszy św. o godz. 18.00 w domu parafialnym.

4. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się modlitwa uwielbienia, na którą serdecznie zapraszamy.

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. W piątek zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać razem z naszą SCHOLĄ na próbę po Mszy św. o godz. 18.00.

7. Zapraszamy wszystkich chętnych do współtworzenia oprawy muzycznej na Triduum Paschalne. Próby SCHOLI są w niedzielę po Mszy św. o godz. 18.45 na chórze w kościele w Starym Kisielinie.

8. Rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych i dzieci w tym roku będą
w V Niedzielę Wielkiego Postu 29. marca i potrwają do środy 1. kwietnia.

9. W dniach 25-26 kwietnia 2020 roku Parafialny Zespół Caritas organizuje pielgrzymkę do Częstochowy. Koszt wynosi 200zł. Zapisy u Pani Jadwigi Wąsik.

10. W dniu dzisiejszym jest prowadzona zbiórka pieniędzy do puszek na Dzieło Pomocy Polskim Misjonarzom pracującym w krajach misyjnych. Bóg zapłać za ofiary składane na cele parafialne.