Stary Kisielin, dnia 2019-02-24

VII Niedziela zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie sprawowaną w intencji dzieci zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci.

2. W środę zapraszam na wspólne czytanie Słowa Bożego na Krąg Biblijny. Spotkanie odbędzie się po Mszy św. o godz. 18.00 w domu parafialnym.

3. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się modlitwa uwielbienia, na którą serdecznie zapraszamy.

4. W tym tygodniu I piątek miesiąca: odwiedziny chorych w domach o zwykłej porze, spowiedź św. pół godziny przed Mszą św., dzieci z klasy IV przychodzą na Mszę św. w strojach komunijnych i przynoszą ze sobą książeczki Moje 9. pierwszych piątków miesiąca. Msza św. w Nowym Kisielinie o godz. 17.00. Zapraszam w tym dniu Członków Wspólnoty Apostolstwa Modlitwy św. Faustyny na modlitwę przy relikwiach od godz. 17.30 i na Eucharystię.

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. W piątek zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać razem z naszą SCHOLĄ na próbę po Mszy św. o godz. 18.00.

7. W sobotę zmiana tajemnic Żywego Różańca w Nowym Kisielinie o godz. 17.30 modlitwa różańcowa. W przyszłą niedzielę zamiana tajemnic Żywego Różańca w Starym Kisielinie o godz. 7.30 różaniec.

8. W przyszłą niedzielę (3. marca 2019) zapraszam na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących dzieci do I Komunii św. o godz. 11.30.

9. W przyszłą niedzielę (3. marca 2019) zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania (młodzież klas VIII i młodzież gimnazjalną klas III). Spotkanie odbędzie się o godz. 17.30 w kościele w Starym Kisielinie.

10. KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI rozpocznie się w piątek 1. marca 2019 Mszą św. o godz. 18.30 w kościele p.w. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze. Spotkania odbywać się będą przez trzy kolejne weekendy (1-3 marca, 8-10 marca, 15-17 marca) o godz. 19.15.

11. Zapraszamy na pielgrzymkę mężczyzn do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w czwartek 7. marca, wyjazd o godz. 11.00 z parkingu INTERMARCHE na Osiedlu Pomorskim. Koszt pielgrzymki 60 zł. od osoby. Zapisy po Mszy św. w zakrystii.

12. Katolicka Szkoła Podstawowa ogłasza nabór na nowy rok szkolny do klas pierwszych, oddziału zerówkowego oraz zaprasza na Dzień Otwarty 27 lutego o godz. 17.00 w siedzibie szkoły.

13. Bóg zapłać za ofiary składane na cele parafialne.