Archiwum Chwilowo Niedostępne
Stary Kisielin, dnia 19-11-2017

XXXIII Niedziela zwykła

1. Trwa miesiąc listopad, pamiętajmy o naszych zmarłych w naszych modlitwach, a także o Mszy św. sprawowanej w ich intencji.

2. W środę zapraszam wszystkich chętnych na wspólne czytanie Słowa Bożego na Krąg Biblijny: KARMIĘ SIĘ SŁOWEM ŻYCIA – CZAS NA BIBLIĘ. Spotkanie odbędzie się w środę po Mszy św. o godz. 18.00 w domu parafialnym.

3. W piątek 24. listopada o godz. 9.00 Ksiądz Biskup odwiedzi Szkołę Podstawową w Starym Kisielinie, gdzie spotka się z dyrektorem szkoły, z dziećmi i gronem nauczycielskim.

4. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

5. W przyszłą niedzielę (26. listopada) Uroczystość Chrystusa Króla. Ten dzień dla naszej wspólnoty to wyjątkowe spotkanie z Jego Ekscelencją Księdzem Biskupem Dr Pawłem Sochą. Ksiądz Biskup spotka się z wiernymi na wszystkich Mszach św., a o godz. 11.30 będzie sprawował Eucharystię w kościele w Starym Kisielinie. O godz. 16.00 Ksiądz Biskup spotka się z przedstawicielami grup parafialnych w kawiarence parafialnej (nadzwyczajnymi szafarzami Komunii św., Członkami Żywego Różańca, Przyjaciółmi Paradyża, Caritas, Domowym Kościołem, Członków Apostolstwa Modlitwy św. Faustyny, służbą liturgiczną ołtarza, Radą Parafialną, Grupą Synodalną, Sportowym Klubem Parafialnym, Stowarzyszeniem Przyjaciół Kisielina, Radą Sołecką).

6. W przyszłą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców. Również zapraszam rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na spotkanie z Księdzem Biskupem na Mszy św. o godz. 11.30.

7. W przyszłą niedzielę 26. listopada zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania (wszystkie grupy – młodzież ponad gimnazjalną, młodzież gimnazjalną, młodzież klas VII) do kościoła w Starym Kisielinie na godz. 18.00.

8. Biuro Radia Maryja przy Konkatedrze św. Jadwigi w Zielonej Górze, organizuje pielgrzymkę do Torunia na 26. rocznicę powstania Radia Maryja. Wyjazd 2. grudnia o godz. 5.00 przy Konkatedrze św. Jadwigi.

9. W dzisiejszą niedzielę członkowie Grona Wspierających Ubogich składają swoje miesięczne ofiary. Pamiętajmy o skarbonce: „Mój jeden złoty dla najbiedniejszych”. W dzisiejszą niedzielę jest prowadzona zbiórka ofiar do puszek na Pomoc dla ubogiego człowieka.

10. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone są na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Paradyżu.

11. Ofiary, które złożyliśmy na tacę w dzisiejszą niedzielę są przeznaczone na malowanie i wystrój naszego Kościoła. Za złożone ofiary na cele kościelne składam serdeczne Bóg zapłać.