Stary Kisielin, dnia 2019-07-14

XV Niedziela zwykła

1. Przypominamy, że na okres wakacji od 7 lipca aż do ostatniej niedzieli 25 sierpnia Msza św. NIEDZIELNA WIECZORNA w Starym Kisielinie jest odprawiana o godz. 19.00.

2. W środę tj. 18. lipca przypada 11. rocznica śmierci śp. księdza infułata Mieczysława Marszalika. Msza św. za zmarłego śp. Ks. Infułata Mieczysława Marszalika będzie sprawowana w tym dniu w o godz. 18.00. Po Mszy św. zgromadzimy się na wspólnej modlitwie przy grobie zmarłego Księdza Infułata w Zielonej Górze przy kościele pw. św. Jadwigi.

3. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

4. W przyszłą niedzielę, 21 lipca, rozpoczynamy Tydzień św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Po każdej Mszy św. będzie poświęcenie samochodów, motocykli i rowerów oraz zbiórka pieniędzy do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy.

5. Dnia 2 sierpnia wyrusza z Zielonej Góry XXXVII Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Polecamy w modlitwie wszystkich pielgrzymów, a szczególnie z naszej Parafii.

6. Parafialny Zespół CARITAS organizuje wyjazd do Zakopanego w dniach 18-25 sierpnia 2019, koszt wyjazdu 780 zł. Zapisy u Pani Jadwigi Wąsik. Wyjazd jest dofinansowany przez Miasto Zielona Góra.

7. W przyszłą niedzielę członkowie Grona Wspierających Ubogich składają swoje miesięczne ofiary. Pamiętajmy o skarbonce: „Mój jeden złoty dla najbiedniejszych”. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne.