Stary Kisielin, dnia 2020-09-27

XXVI Niedziela zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy I Komunię świętą dzieci z klas IV o godz. 11.30. Dzisiaj o godz. 18.00 poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii św.

2. W dzisiejszą niedzielę zapraszam na spotkanie młodzież klas VII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania i rodziców młodzieży. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

3. Rozpoczynamy BIAŁY TYDZIEŃ - dzieci z klas IV z rodzicami uczestniczą codziennie w Eucharystii. MSZA ŚW. W PONIEDZIAŁEK O GODZ. 18.00.

4. W czwartek zapraszam RÓŻĘ RÓŻAŃCOWĄ MĘSKĄ pw. św. Jacka, Grupę Modlitewną Przyjaciół Paradyża i nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. na wspólne NIESZPORY o godz. 17.30 i zmianę tajemnic żywego różańca.

5. W tym tygodniu I piątek miesiąca: odwiedziny chorych w domach o zwykłej porze, spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.. Msze św.: Nowy Kisielin o godz. 17.00, Stary Kisielin o godz. 18.00. Dzieci z klas IV przychodzą do spowiedzi i na Mszę św. w strojach komunijnych i w piątek otrzymają książeczki Moje 9. pierwszych piątków miesiąca. Zapraszam Członków Wspólnoty Apostolstwa Modlitwy św. Faustyny na modlitwę przy relikwiach od godz. 17.30, a następnie Eucharystię o godz. 18.00.

6. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

7. Zapraszamy wszystkich chętnych śpiewających na próbę scholii w każdy piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

8. ROZPOCZYNAMY MIESIĄC MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ. Zapraszam do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw różańcowych w następujące dni:
- w niedzielę w Nowym Kisielinie o godz. 9.30;
- w przyszłą niedzielę w Starym Kisielinie o godz. 7.30
- od wtorku do piątku w Starym Kisielinie o godz. 18.00
- w sobotę w Nowym Kisielinie o godz. 18.00
- DZIECI zapraszam na różaniec we WTORKI I CZWARTKI
- MŁODZIEŻ klas VII i VIII w ŚRODY I PIĄTKI.

9. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszam do kościoła w Nowym Kisielinie na godz. 17.30 modlitwę różańcową, następnie o godz. 18.00 eucharystię. W przyszłą niedzielę zamiana tajemnic Żywego Różańca w kościele w Starym Kisielinie o godz. 7.30 – różaniec.

10. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

11. Przypominam o konieczności zachowania w kościołach dystansu i obowiązku zakrywania ust i nosa.

12. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Dzień Migrantów i Uchodźców, po Mszach św. jest prowadzona zbiórka ofiar do puszek. Środki uzyskane ze zbiórki zostaną przeznaczone na wsparcie uchodźców przebywających na wyspie Lesbos w Grecji, poszkodowanych w wyniku niedawnego pożaru obozu i koczowiska.

13. Jak co roku składamy ofiary na nasze Seminarium Duchowne. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła otrzymamy koperty Ofiara na Seminarium Duchowne, po włożeniu ofiary i wpisaniu nazwiska ofiarodawcy i adresu, kopertę proszę złożyć na tacę.

14. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię modlitewnie i materialnie ofiarami wpłacanymi na konto:
I Oddział PKO Zielona Góra
nr 75 1020 5402 0000 0002 0129 8025.