Stary Kisielin, dnia 09.12.2018r.

II Niedziela Adwentu

1. Msze św. w tym tygodniu:
Stary Kisielin: - poniedziałek, wtorek, środa o godz. 7.00 - RORATY
- czwartek, piątek o godz. 18.00 - RORATY
Nowy Kisielin: - sobota o godz. 18.00 – RORATY

2. W środę zapraszam dzieci na próbę przed PASTERKĄ o godz. 17.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

3. W środę o godz. 18.00 zapraszam na czytanie Słowa Bożego - Krąg Biblijny.

4. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się modlitwa uwielbienia, na którą serdecznie zapraszamy.

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. W niedzielę 16.12.2018 rozpoczniemy REKOLEKCJE ADWENTOWE, które poprowadzi ks. kanonik dr Jan Romaniuk.

7. W przyszłą niedzielę (16. grudnia) spotkanie formacyjne dla Róż Różańcowych o godz. 16.00 w kawiarence parafialnej.

8. W przyszłą niedzielę 16. grudnia zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania (wszystkie grupy – młodzież gimnazjalną klas III, młodzież klas VII, VIII) do kościoła w Starym Kisielinie na godz. 18.00.

9. W przyszłą niedzielę Członkowie Grona Wspierających ubogich składają swoje miesięczne ofiary. Pamiętajmy o skarbonce „Mój 1 zł. dla najbiedniejszych”.

10. Są do nabycia przy wyjściu z kościoła świece Caritas na stół wigilijny.

11. Opłatki na stół wigilijny zgodnie zapowiedzią są roznoszone przez przedstawicieli naszej wspólnoty parafialnej do wszystkich rodzin
z terminem przewidzianych odwiedzin kolędowych.

12. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła składamy ofiary do puszek dla katolików na Wschodzie. Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół.