Stary Kisielin, dnia 2020-08-02

XVIII Niedziela zwykła

1. Rozpoczęliśmy miesiąc modlitw o trzeźwość narodu polskiego. Kościół zachęca nas do podjęcia abstynencji. Pamiętajmy również w naszych modlitwach o uzależnionych i ich rodzinach.

2. W czwartek święto Przemienienia Pańskiego, zapraszam RÓŻĘ RÓŻAŃCOWĄ MĘSKĄ pw. św. Jacka na wspólne NIESZPORY o godz. 17.30 i zmianę tajemnic żywego różańca oraz Grupę Modlitewną Przyjaciół Paradyża i nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. na Mszę św. na godz. 18.00.

3. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

4. W tym tygodniu I piątek miesiąca: odwiedziny chorych w domach o zwykłej porze, spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.. Msze św.: Nowy Kisielin o godz. 17.00, Stary Kisielin o godz. 18.00 Zapraszam w tym dniu Członków Wspólnoty Apostolstwa Modlitwy św. Faustyny na modlitwę przy relikwiach św. Faustyny o godz. 17.30 i Eucharystię.

5. Na okres wakacji od lipca do sierpnia Msza św. NIEDZIELNA WIECZORNA jest odprawiana o godz. 19.00.

6. Przypominam o konieczności zachowania w kościołach dystansu i obowiązku zakrywania ust i nosa.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię modlitewnie i materialnie ofiarami wpłacanymi na konto:
I Oddział PKO Zielona Góra
nr 75 1020 5402 0000 0002 0129 8025.