Stary Kisielin, dnia 2019-10-13

1. Nabożeństwo Różańcowe:
W niedzielę: Stary Kisielin o godz. 7.30, Nowy Kisielin o godz. 9.30
Dzieci zapraszam na różaniec we WTORKI i CZWARTKI
- Młodzież w ŚRODY i PIĄTKI.

2. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

3. Zapraszamy chętnych śpiewających na próbę scholii w każdy piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

4. Rozdajemy przy wyjściu z kościoła WYPOMINKI, w których chcemy polecić w modlitwie miłosierdziu Bożemu.

5. W przyszłą niedzielę członkowie Grona Wspierających Ubogich składają swoje miesięczne ofiary. Pamiętajmy o skarbonce: „Mój jeden złoty dla najbiedniejszych”.

6. W przyszłą niedzielę 20. października będzie prowadzona zbiórka ofiar do puszek na działalność misyjną Kościoła.

7. Dzisiaj jest prowadzona zbiórka ofiar do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik pontyfikatu św. Jana Pawła II wspierający uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne.