Stary Kisielin, dnia 11-11-2018

XXXII Niedziela zwykła

1. W miesiącu listopadzie, pamiętajmy o naszych zmarłych w naszych modlitwach, a także o Mszy św. sprawowanej w ich intencji.

2. W dzisiejszą niedzielę (11. listopada) Narodowe Święto Niepodległości –zapraszamy wszystkich mieszkańców o godz. 10.45 na parking obok dworca kolejowego w Starym Kisielinie na Marsz Niepodległościowy, który zakończymy w kościele parafialnym Mszą św. w intencji Ojczyzny o godz. 11.30. O godz. 16.00 zapraszamy na Koncert z okazji Święta Niepodległości do PAŁACU ZOK w Starym Kisielinie w wykonaniu Studia Piosenki REZONANS z Młodzieżowego Centrum Kultury i Edukacji DOMU HARCERZA w Zielonej Górze. Koncert zakończy się poczęstunkiem.

3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam na Krąg Biblijny.

4. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się modlitwa uwielbienia, na którą serdecznie zapraszamy.

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. Zapraszamy chętnych śpiewających na próbę scholii w każdy piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

7. W przyszłą niedzielę 18. listopada zapraszam młodzież z klas VIII i klas III gimnazjalnych przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, na spotkanie do kościoła w Starym Kisielinie na godz. 18.00.

8. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza młodzież i nie tylko, na koncert chrześcijańskich raperów MUODE KOTY, który odbędzie się 18. listopada o godz. 14.00 w kościele św. Urbana w Zielonej Górze.

9. W przyszłą niedzielę członkowie Grona Wspierających Ubogich składają swoje miesięczne ofiary. Pamiętajmy o skarbonce: „Mój jeden złoty dla najbiedniejszych”.

10. Za złożone ofiary na cele kościelne składam serdeczne Bóg zapłać.