Stary Kisielin, dnia 17-06-2018

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przeżywamy w Rokitnie Uroczystość NMP CIERPLIWIE SŁUCHAJĄCEJ – PATRONKI NASZEJ DIECEZJI.

2. W piątek 22. czerwca Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00 w kościele w Starym Kisielinie. Zapraszam do udziału we wspólnej modlitwie uczniów, nauczycieli, wychowawców i rodziców.

3. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

4. W sobotę Dzień Ojca. Zapraszam rodziny do wspólnej modlitwy w intencji ojców na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

5. W przyszłą niedzielę nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. W dni powszednie nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. wieczornej.

6. W przyszłą niedzielę (24.czerwca) zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

7. Szkoła Podstawowa zaprasza na półkolonie od 25.06.2018 do 06.07.2018 roku organizowane dla dzieci w wieku 7-11 lat. W programie wiele atrakcji, wycieczek i zabaw. Zapisy i szczegółowe informacje w sekretariacie szkoły.

8. W dniu 26 czerwca 2018 od godz. 11.30 w Centrum Medycznym w Starym Kisielinie odbędą się badania USG DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania to 55zł.

9. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne.