Stary Kisielin, dnia 2019-08-18

XX Niedziela zwykła

1. Trwa miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości. Kościół zachęca nas wszystkich do podjęcia abstynencji. Pamiętajmy również w naszych modlitwach o uzależnionych i ich rodzinach.

2. Przypominamy, że na okres wakacji od lipca aż do ostatniej niedzieli sierpnia Msza św. NIEDZIELNA WIECZORNA w Starym Kisielinie jest odprawiana o godz. 19.00.

3. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

4. W przyszłą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

5. Sołectwo w Starym Kisielinie zwraca się z prośbą do mieszkańców Starego Kisielina o włączenie się do głosowania na BUDŻET OBYWATELSKI 2020 jako zadanie: nr 20 - remont i doposażenie placu rekreacyjno-sportowego przy remizie OSP Stary Kisielin.

6. W dzisiejszą niedzielę Członkowie Grona Wspierających Ubogich składają swoje miesięczne ofiary. Pamiętajmy o skarbonce w naszej świątyni „Mój 1 zł dla najbiedniejszych.”

7. W dzisiejszą niedzielę jest prowadzona zbiórka ofiar do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne.