Stary Kisielin, dnia 2019-12-08

II Niedziela Adwentu

1. Msze św. w tym tygodniu:
Stary Kisielin: - poniedziałek, wtorek, środa o godz. 7.00 - RORATY
- czwartek, piątek o godz. 18.00 - RORATY
Nowy Kisielin: - sobota o godz. 18.00 – RORATY

2. W dzisiejszą niedzielę (8. grudnia) zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i rodziców dzieci na Mszę św. do kościoła w Starym Kisielinie na poświęcenie medalików o godz. 11.30.

3. W dzisiejszą niedzielę (8. grudnia) zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie ze św. Mikołajem w kościele w Starym Kisielinie o godz. 11.30.

4. W środę o godz. 18.00 zapraszam na czytanie Słowa Bożego - Krąg Biblijny.

5. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się modlitwa uwielbienia, na którą zapraszamy.

6. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

7. Zapraszam dzieci, które chcą wziąć udział w PASTERCE, na próbę w piątek o godz. 18.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

8. Zapraszamy chętnych śpiewających na próbę scholii w każdy piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

9. W niedzielę 15.12.2019 rozpoczynamy REKOLEKCJE ADWENTOWE, które poprowadzi ks. Mirosław ŻADZIŁKO.

10. W przyszłą niedzielę (15. grudnia) spotkanie dla wszystkich grup działających w naszej parafii o godz. 16.00 w kawiarence parafialnej.

11. W przyszłą niedzielę (15. grudnia) zapraszam na spotkanie młodzież klas VII, VIII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania do kościoła w Starym Kisielinie na godz. 18.00.

12. Są do nabycia przy wyjściu z kościoła świece Caritas na stół wigilijny. W przyszłą niedzielę Członkowie Grona Wspierających ubogich składają swoje miesięczne ofiary. Pamiętajmy o skarbonce „Mój 1 zł. dla najbiedniejszych”.

13. Opłatki na stół wigilijny są roznoszone przez przedstawicieli naszej wspólnoty parafialnej do wszystkich rodzin z terminem odwiedzin kolędowych.

14. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła składamy ofiary do puszek dla katolików na Wschodzie. Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół.