Stary Kisielin, dnia 2019-03-17

II Niedziela Wielkiego Postu

1. W dzisiejszą niedzielę zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym do kościoła w Starym Kisielinie na godz. 17.15. Natomiast nabożeństwa Gorzkich Żali w Nowym Kisielinie w niedzielę o godz. 9.30.

2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek:
- w Nowym Kisielinie po Mszy św. o godz. 17.00
- w Starym Kisielinie po Mszy św. o godz. 18.00.
Ofiary zebrane na tacę w czasie nabożeństw Gorzkich Żali i Dróg Krzyżowych są przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu.

3. We wtorek (19 marca) uroczystość św. Józefa.

4. W środę zapraszam na wspólne czytanie Słowa Bożego na Krąg Biblijny. Spotkanie odbędzie się po Mszy św. o godz. 18.00 w domu parafialnym.

5. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się modlitwa uwielbienia, na którą serdecznie zapraszamy.

6. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

7. W piątek zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać razem z naszą SCHOLĄ na próbę po Mszy św. o godz. 18.00.

8. Zapraszamy wszystkich chętnych do współtworzenia oprawy muzycznej SCHOLI na Triduum Paschalne. Próby są w niedzielę po Mszy św. o godz. 18.45 na chórze w kościele w Starym Kisielinie.

9. W przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert organowy wykonaniu Krzysztofa Karcza w akompaniamencie skrzypiec, na których będzie grał Mateusz Mróz. W programie Bach, Vivaldi, Handel. Koncert odbędzie się w ramach 7. Lubuskiego Festiwalu Muzycznego organizowanego przez Stowarzyszenie Artystów Zdolni do Wszystkiego. Koncert w niedzielę 24. marca 2019 o godz. 18.45 w kościele w Starym Kisielinie. Serdecznie zapraszamy.

10. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć świecę na stół wielkanocny w cenie 15 zł. Jest to akcja CARITAS diecezjalnego pomocy kolejnym 5 rodzinom w Syrii.

11. W dniu dzisiejszym jest prowadzona zbiórka pieniędzy do puszek na Dzieło Pomocy Polskim Misjonarzom pracującym w krajach misyjnych. Bóg zapłać za ofiary składane na cele parafialne.