Stary Kisielin, dnia 2024-10-20

XXIX Niedziela zwykła

1. Nabożeństwo Różańcowe w niedzielę: Stary Kisielin o godz. 7.30, Nowy Kisielin o godz. 9.30, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

2. W dzisiejszą niedzielę Szkoła Podstawowa w Starym Kisielinie, Rada Sołecka Starego Kisielina zapraszają na BIEG PAPIESKI o godz. 14.00 na placu przy Remizie Strażackiej OSP w Starym Kisielinie.

3. We wtorek przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszam na mszę św. o godz. 18.00, którą zakończymy dotknięciem relikwii św. Jana Pawła II z prośbą o uproszenie łask za Jego wstawiennictwem.

4. W czwartek zapraszam dzieci na spotkania OAZY DZIECI BOŻYCH o godz. 17.00 w salce przy kościele w Starym Kisielinie.

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. Zapraszam na próbę scholii w niedzielę o godz. 10.45 w kościele w Starym Kisielinie.

7. W przyszłą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. do kościoła w Starym Kisielinie o godz. 11.30, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

8. W przyszłą niedzielę odbędzie się wystawa różańców zrobionych przez dzieci. Na każdego uczestnika czeka niespodzianka.

9. Zbliża się miesiąc listopad, a wraz z nim wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Pamiętajmy o naszych zmarłych w modlitwie, ofiarowanej Mszy św. i nawiedzeniu cmentarza.
plan nabożeństw w Uroczystość Wszystkich Świętych:
- Stary Kisielin:
o godz. 8.00 Msza św. w kościele
o godz. 11.00 Msza św. na cmentarzu
o godz. 16.30 wypominki na cmentarzu.
- Nowy Kisielin:
o godz. 9.30 Msza św. na cmentarzu
o godz. 16.00 wypominki na cmentarzu.

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
Msze św. w kościele w sobotę:
- w Starym Kisielinie: o godz. 8.00; 17.00;
- w Nowym Kisielinie o godz. 18.00.

10. Rozdajemy przy wyjściu z kościoła WYPOMINKI, w których chcemy polecić w modlitwie miłosierdziu Bożemu zmarłych.

11. Przy wyjściu z kościoła jest prowadzona zbiórka ofiar do puszek na Papieskie Dzieła Misyjne.

12. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne. Dziękuję wszystkim wspierającym naszą Parafię modlitewnie i materialnie również ofiarami wpłacanymi na konto: