Stary Kisielin, dnia 2022-05-15

V Niedziela Wielkanocna

1. W dzisiejszą niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 17.30 w Starym Kisielinie. W dni powszednie nabożeństwa majowe po Mszy św. wieczornej. W każdą niedzielę w miesiącu maju zapraszam do wspólnego śpiewania GODZINEK KU CZCI NMP do kościoła w Starym Kisielinie na godz. 7.35.

2. W dzisiejszą niedzielę zapraszam na spotkanie młodzież klas VIII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

3. W środę przed Mszą św. o godz. 17.15 zapraszam na modlitwę uwielbienia w kościele w Starym Kisielinie..

4. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

5. W sobotę, 21 maja, w kościele w Starym Kisielinie od godz. 16.00 będzie spowiedź św. przed uroczystością odpustową.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 dzieci przystąpią do I Komunii św. Polecamy w modlitwie rodziców i dzieci, aby był to dzień dla nich pełen błogosławieństwa Bożego i początkiem więzi z Chrystusem Eucharystycznym.

7. Przy wyjściu z kościoła ministranci rozdają koperty na ofiarę na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.

8. Za złożone ofiary na cele kościelne składam serdeczne Bóg zapałać. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię modlitewnie i materialnie - ofiarami wpłacanymi na konto:
I Oddział PKO Zielona Góra
nr 75 1020 5402 0000 0002 0129 8025