Stary Kisielin, dnia 23-09-2018

XXV Niedziela zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę (23. września 2018) zapraszam na spotkanie młodzież klas VIII i klas III gimnazjalnych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

2. W środę zapraszam na wspólne czytanie Słowa Bożego na Krąg Biblijny. Spotkanie odbędzie się po Mszy św. o godz. 18.00 w domu parafialnym.

3. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na czuwanie modlitewne, wypełnione śpiewem, modlitwą uwielbienia oraz modlitwą wstawienniczą w intencji naszej parafii oraz wszystkich intencji, które nosimy w naszym sercu.

4. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

5. W przyszłą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. do kościoła w Starym Kisielinie o godz. 11.30, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

6. W przyszłą niedzielę (30. września 2018) zapraszam na spotkanie młodzież klas VII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania i rodziców młodzieży. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

7. Zapraszamy wszystkich chętnych śpiewających na próbę scholii w każdy piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

8. Dnia 6. października w Rokitnie odbędzie się spotkanie Członków Żywego Różańca. Nasza Parafia organizuje wyjazd autokarowy na ten dzień dla Członków Żywego Różańca oraz wszystkich chętnych. Koszt wyjazdu wynosi 25 zł. Zapisy i wpłaty w zakrystii po Mszy św..

9. Co roku składamy ofiary na nasze Seminarium Duchowne. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła otrzymamy koperty Ofiara na Seminarium Duchowne, po włożeniu ofiary oraz wpisaniu nazwiska i adresu ofiarodawcy, kopertę proszę złożyć na tacę lub w kancelarii parafialnej.

10. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze. Bóg zapałać za złożone ofiary.