Stary Kisielin, dnia 2020-05-24

Wniebowstąpienie Pańskie

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy w naszej parafii Uroczystość Odpustową. Po każdej Eucharystii odbędzie się nabożeństwo majowe z zawierzenie naszej parafii Matce Bożej Wspomożenia Wiernych. W dni powszednie nabożeństwa majowe po Mszy św. wieczornej.

2. We wtorek, 26. maja, Dzień Matki, zapraszam na nabożeństwo majowe w intencji naszych mam.

3. W środę zapraszam na wspólne czytanie Słowa Bożego na Krąg Biblijny: KARMIĘ SIĘ SŁOWEM ŻYCIA – CZAS NA BIBLIĘ. Spotkanie odbędzie się po Mszy św. w kościele o godz. 18.00.

4. W czwartek o godz. 17.00 zapraszamy na modlitewne spotkanie z modlitwą uwielbienia oraz modlitwą wstawienniczą do kościoła w Starym Kisielinie.

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. W piątek zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać razem z naszą SCHOLĄ na próbę po Mszy św. o godz. 18.00.

7. Trwa nowenna do Ducha Świętego. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

8. W przyszłą niedzielę, zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 sprawowaną w intencji dzieci zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

9. ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE

10. INFORMACJA Z KURII NA TEMAT I KOMUNII ŚW.
Możliwe jest przygotowanie i udzielanie dzieciom sakramentu pokuty i pojednania oraz I Komunii św. w formie indywidualnej lub w małych grupach –za zgodą proboszcza i na wyraźną prośbę rodziców oraz przy ich udziale. Przygotowanie i celebracje mogą odbywać się tylko w kościele z uwzględnieniem limitu osób i dystansu. Czas przygotowań i celebracji może rozciągnąć się nawet na okres wakacyjny. Należy pamiętać, że rodzice mają prawo zaczekać z przygotowaniem swoich dzieci. Powrót do wspólnotowego sposobu przygotowania będzie możliwy po otwarciu szkół.

11. Przygotowanie do bierzmowania pozostaje wciąż zawieszone do odwołania.

12. Aż do Niedzieli Trójcy Świętej trwa okres spowiedzi wielkanocnej. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św..

13. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię modlitewnie, ale również i materialnie - ofiarami wpłacanymi na konto:
I Oddział PKO Zielona Góra
nr 75 1020 5402 0000 0002 0129 8025.