Stary Kisielin, dnia 2020-01-26

III Niedziela zwykła

1. Msze św. w dni powszednie:
A/ w Starym Kisielinie
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek o godz. 7.00
piątek o godz. 18.00
B/ w Nowym Kisielinie
sobotę o godz. 18.00

2. W dzisiejszą niedzielę 26. stycznia obchodzimy 34. rocznicę śmierci Sługi Bożego Biskupa Wilhelma Pluty – pamiętajmy o modlitwie w intencji procesu beatyfikacyjnego. W tym dniu będzie sprawowana Msza św. w parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wlkp. o godz. 12.00 pod przewodnictwem biskupa Tadeusza Lityńskiego.

3. W dzisiejszą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie sprawowaną w intencji dzieci zakończoną błogosławieństwem dzieci i rodziców.

4. W tym tygodniu wizyta duszpasterska – kolęda według planu.

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. W piątek zapraszam na próbę SCHOLI o godz. 18.00.

7. W sobotę zmiana tajemnic Żywego Różańca w Nowym Kisielinie. O godz. 17.30 modlitwa różańcowa, następnie o godz. 18.00 – eucharystia. W przyszłą niedzielę zamiana tajemnic Żywego Różańca w Starym Kisielinie o godz. 7.30 – różaniec.

8. W niedzielę (2. lutego) święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej podczas Mszy św. poświęcenie świec, w tym dniu będzie prowadzona zbiórka ofiar do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych.

9. W dzisiejszą niedzielę jest prowadzona zbiórka ofiar do puszek na ogrzewanie naszych kościołów. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne.