Stary Kisielin, dnia 2021-04-18

III Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Biblijny pod hasłem: ZGROMADZENI NA ŚWIĘTEJ WIECZERZY. Tego samego dnia obchodzimy również Narodowe Czytanie Pisma Świętego, w tym roku czytamy Ewangelię wg św. Marka.

2. W każdą środę o godz. 18.00 zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą zakończymy modlitwą do św. Józefa. Jest to okazja, aby uzyskać odpust podczas trwającego w Kościele ROKU ŚWIĘTEGO JÓZEFA.

3. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

4. Zapraszam na spotkanie młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania (uczniowie klas VIII i klas ponadpodstawowych). Spotkanie odbędzie się w piątek o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

5. W przyszłą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie sprawowaną w intencji dzieci.

6. W przyszłą niedzielę zapraszam na spotkanie dzieci z klas III przygotowujące się do I Komunii św. oraz rodziców dzieci. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

7. W dzisiejszą niedzielę jest prowadzona zbiórka ofiar do puszek na dzieła charytatywne Diecezjalnego Caritas.

8. Za złożone ofiary na cele kościelne składam serdeczne Bóg zapałać. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię modlitewnie i materialnie - ofiarami wpłacanymi na konto:
I Oddział PKO Zielona Góra
nr 75 1020 5402 0000 0002 0129 8025.