Stary Kisielin, dnia 2020-01-12

Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. Od poniedziałku rozpoczyna się okres zwykły i trwa do wtorku (25. luty) przed Środą Popielcową (26. luty).

2. Msze św. w tym tygodniu:
w Starym Kisielinie
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek o godz. 7.00
w Nowym Kisielinie w sobotę o godz. 18.00.

3. W tym tygodniu wizyta duszpasterska – kolęda według planu.

4. Biuro parafialne w czasie kolędy będzie czynne w soboty w godzinach:
od 8.00 do 9.00.

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. W dniu 16 stycznia 2020 roku (w czwartek) od godz. 8.00 w CENTRUM MEDYCZNYM przy ul. Pionierów Lubuskich 75 w Starym Kisielinie odbędą się badania USG DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne, cena jednego badania 55zł. Bliższe informacje w przychodni.

7. Szkoła Podstawowa w Starym Kisielinie zaprasza na PÓŁKOLONIE ZIMOWE w dniach od 27 do 31 stycznia 2020.

8. W przyszłą niedzielę Członkowie Grona Wspierających Ubogich składają swoją miesięczną ofiarę. Pamiętajmy o skarbonce „Mój 1 zł dla najbiedniejszych.”

9. Bóg zapłać za ofiary składane na cele parafialne.