Stary Kisielin, dnia 2019-05-05

III Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Biblijny – Narodowy Dzień Czytania PISMA ŚWIĘTEGO pod hasłem: GŁOSILI EWANGELIĘ MOCĄ DUCHA ŚWIĘTEGO! Pierwszy List św. Piotra Apostoła 1,12.

2. W dzisiejszą niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 17.30 w Starym Kisielinie. W dni powszednie nabożeństwa majowe po Mszy św. wieczornej.

3. W środę zapraszam na wspólne czytanie Słowa Bożego na Krąg Biblijny: KARMIĘ SIĘ SŁOWEM ŻYCIA – CZAS NA BIBLIĘ. Spotkanie odbędzie się po Mszy św. o godz. 18.00 w domu parafialnym.

4. W czwartek po Mszy św. w kościele w Starym Kisielinie zapraszamy na modlitewne spotkanie z modlitwą uwielbienia oraz modlitwą wstawienniczą.

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. Zapraszamy na próbę scholii w piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

7. W przyszłą niedzielę (12. maja 2019) zapraszam na spotkanie dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii św. oraz rodziców dzieci. Spotkanie odbędzie się o godz. 11.30 w kościele w Starym Kisielinie.

8. Zapraszam na spotkanie młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania (uczniowie klas III gimnazjalnych i klas VIII). Spotkanie odbędzie się w przyszłą niedzielę (12 maja 2019) o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

9. W dzisiejszą niedzielę jest prowadzona zbiórka ofiar do puszek na dzieła charytatywne Diecezjalnego Caritas. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne.