Stary Kisielin, dnia 2019-10-27

XXX Niedziela zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. do kościoła w Starym Kisielinie o godz. 11.30, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

2. Nabożeństwo Różańcowe:
w dzisiejszą niedzielę: Stary Kisielin o godz. 7.30, Nowy Kisielin o godz. 9.30
w czwartek zakończenie nabożeństw różańcowych.

3. W poniedziałek liturgiczne wspomnienie św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, jest to DZIEŃ IMIENIN BISKUPA TADEUSZA LITYŃSKIEGO, pamiętajmy w naszych modlitwach o naszym BISKUPIE.

4. I czwartek miesiąca: odwiedziny chorych w domach o zwykłej porze, spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.. Dzieci z klas IV przychodzą do spowiedzi i na Mszę św. w strojach komunijnych.

5. W czwartek zapraszam RÓŻĘ RÓŻAŃCOWĄ MĘSKĄ, Grupę Modlitewną Przyjaciół Paradyża i nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. na wspólne NIESZPORY o godz. 17.30 i zmianę tajemnic żywego różańca.

6. Zbliża się miesiąc listopad, a wraz z nim wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Naszym chrześcijańskim obowiązkiem, jest pamięć o naszych zmarłych wyrażona modlitwą, ofiarowaną Mszą św. i nawiedzeniem cmentarza. W piątek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych - plan nabożeństw w tym dniu jest następujący:
Stary Kisielin:
o godz. 7.30 Msza św. w kościele
o godz. 11.00 Msza św. na cmentarzu.
Różaniec za zmarłych na cmentarzu w Starym Kisielinie o godz. 18.00.
Nowy Kisielin:
o godz. 9.00 Msza św. na cmentarzu.
Różaniec za zmarłych na cmentarzu w Nowy Kisielin o godz.17.00.

7. W piątek zapraszam Członków Wspólnoty Apostolstwa Modlitwy św. Faustyny i wszystkich wiernych na modlitwę KORONKĄ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO o godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

8. W sobotę 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Dzień Zaduszny. Msze św. w kościele:
- w Starym Kisielinie: o godz. 8.00; 11.30;
- w Nowym Kisielinie zmiana tajemnic różańcowych z modlitwą różańcową o godz. 9.30, a następnie Msza św. o godz. 10.00.

9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca w kościele w Starym Kisielinie o godz. 7.30 modlitwa różańcowa.

10. Od 1. do 8. listopada można zyskać odpust zupełny, który możemy ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące pod warunkami: pobożne nawiedzenie cmentarza lub kościoła, odmówienie modlitwy Ojcze nasz i Wierzę w Boga.

11. Rozdajemy wydrukowane formularze do wypisania imion zmarłych, których chcemy polecić w modlitwie Miłosierdziu Bożemu.

12. Za złożone ofiary na cele kościelne i parafialne składam serdeczne Bóg zapałać.