Stary Kisielin, dnia 2019-06-30

XIII Niedziela zwykła

1. Od przyszłej niedzieli od 7 lipca na okres wakacji aż do ostatniej niedzieli 25 sierpnia Msza św. NIEDZIELNA WIECZORNA w Starym Kisielinie będzie odprawiana o godz. 19.00.

2. W dzisiejszą niedzielę (30. czerwca) zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

3. W dzisiejszą niedzielę nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.

4. W czwartek zapraszam RÓŻĘ RÓŻAŃCOWĄ MĘSKĄ pw. św. Jacka na wspólne NIESZPORY o godz. 17.30 i zmianę tajemnic żywego różańca oraz Grupę Modlitewną „Przyjaciół Paradyża” i nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. na Mszę św. do kościoła w Starym Kisielinie na godz. 18.00.

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca: odwiedziny chorych w domach o zwykłej porze, spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.. Msze św.: Nowy Kisielin o godz. 17.00, Stary Kisielin o godz. 18.00 Zapraszam w tym dniu Członków Wspólnoty Apostolstwa Modlitwy św. Faustyny na modlitwę przy relikwiach św. Faustyny o godz. 17.30 i Eucharystię.

7. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszam Członków Żywego Różańca do kościoła w Nowym Kisielinie na godz. 17.30 na wspólną modlitwę różańcową i o godz. 18.00 Eucharystię. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca w kościele w Starym Kisielinie o godz. 7.30.

8. W dniu 3 lipca 2019 (środa) od godz. 8.00 w Centrum Medycznym w Starym Kisielinie odbędą się badania USG DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne.

9. W przyszłą niedzielę (30. czerwca) w całej diecezji będzie prowadzona zbiórka ofiar do puszek na odbudowę kościoła w Lutolu Suchym, który spłoną 20. czerwca. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne.