Stary Kisielin, dnia 2019-11-24

Niedziela Chrystusa Króla

1. W dzisiejszą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św..

2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam na wspólne czytanie Słowa Bożego na Krąg Biblijny.

3. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się modlitwa uwielbienia, na którą serdecznie zapraszamy.

4. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

5. Zapraszamy chętnych śpiewających na próbę scholii w każdy piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 7.30 w kościele w Starym Kisielinie.

7. Za tydzień rozpoczyna się Adwent. Przygotujmy nasze serca poprzez udział w Mszach św. RORATNICH i rekolekcjach adwentowych, które odbędą się w dniach od 15 do 17 grudnia.

8. W przyszłą niedzielę zapraszam dzieci na Mszę św. na godz. 11.30. Podczas Mszy św. zostaną poświęcone lampiony na Roraty i opłatki na stół wigilijny.

9. Ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone są na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Paradyżu. Bóg zapałać za złożone ofiary.