Stary Kisielin, dnia 2020-07-19

XVI Niedziela zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę, 19. lipca, rozpoczynamy Tydzień św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Po każdej Mszy św. poświęcenie samochodów, motocykli i rowerów oraz zbiórka pieniędzy do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy.

2. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

3. W przyszłą niedzielę (26. lipca) zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

4. Na okres wakacji od lipca aż do ostatniej niedzieli sierpnia Msza św. NIEDZIELNA WIECZORNA w Starym Kisielinie jest odprawiana o godz. 19.00.

5. Przypominam o konieczności zachowania w kościołach dystansu i obowiązku zakrywania ust i nosa.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię modlitewnie i materialnie ofiarami wpłacanymi na konto:
I Oddział PKO Zielona Góra
nr 75 1020 5402 0000 0002 0129 8025.