Stary Kisielin, dnia 2020-10-04

XXVII Niedziela zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

2. Nabożeństwo Różańcowe:
- w niedzielę w Nowym Kisielinie o godz. 9.30;
- w niedzielę w Starym Kisielinie o godz. 7.30
- od wtorku do piątku w Starym Kisielinie o godz. 18.00
- w sobotę w Nowym Kisielinie o godz. 18.00
- DZIECI zapraszam na różaniec we WTORKI I CZWARTKI
- MŁODZIEŻ przygotowująca się do bierzmowania w ŚRODY I PIĄTKI.

3. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

4. Zapraszamy chętnych śpiewających na próbę scholii w każdy piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

5. Jak co roku składamy ofiary na nasze Seminarium Duchowne. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła otrzymamy koperty Ofiara na Seminarium Duchowne, po włożeniu ofiary i wpisaniu nazwiska ofiarodawcy i adresu, kopertę proszę złożyć na tacę.

6. Rozdajemy przy wyjściu z kościoła wydrukowane formularze WYPOMINKI za zmarłych, których chcemy polecić w modlitwie.

7. W przyszłą niedzielę będzie prowadzona zbiórka ofiar do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik pontyfikatu św. Jana Pawła II wspierający młodzież z ubogich rodzin.

8. Przypominam o konieczności zachowania w kościołach dystansu i obowiązku zakrywania ust i nosa.

9. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne.