Stary Kisielin, dnia 2021-08-29

XXII Niedziela zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę zapraszam Członków Żywego Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci na Mszę św. o godz. 11.30 do kościoła w Starym Kisielinie, sprawowaną w intencji dzieci i zakończoną indywidualnym błogosławieństwem dzieci i rodziców.

2. W środę, 1.09.2021, rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny i Katechetyczny. Na rozpoczęcie Nowego Roku zostanie odprawiona Msza św. w kościele parafialnym w Starym Kisielinie o godz. 8.00. Na Mszę św. zapraszam Dzieci, Młodzież, Rodziców i Grono Pedagogiczne. Spowiedź święta w środę od godz. 7.30.

3. W każdą środę o godz. 18.00 zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą zakończymy modlitwą do św. Józefa. Jest to okazja, aby uzyskać odpust podczas trwającego w Kościele ROKU ŚWIĘTEGO JÓZEFA.

4. W czwartek zapraszam RÓŻĘ RÓŻAŃCOWĄ MĘSKĄ pw. św. Jacka, Grupę Modlitewną „Przyjaciół Paradyża” i nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. na wspólne NIESZPORY o godz. 17.30 i zmianę tajemnic żywego różańca.

5. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO na godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

6. W tym tygodniu I piątek miesiąca: odwiedziny chorych w domach o zwykłej porze, spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.. Msze św.: Nowy Kisielin o godz. 17.00, Stary Kisielin o godz. 18.00. Dzieci z klas III przychodzą do spowiedzi i na Mszę św. w strojach komunijnych. Zapraszam Członków Wspólnoty Apostolstwa Modlitwy św. Faustyny na modlitwę przy relikwiach św. Faustyny od godz. 17.30, a następnie Eucharystię i adorację o godz. 18.00.

7. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszam członków Żywego Różańca do wspólnej modlitwy ku czci Niepokalanego Serca NMP do kościoła w Nowym Kisielinie na godz. 17.30 na modlitwę różańcową i Eucharystię. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca w kościele w Starym Kisielinie o godz. 7.30.

8. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. W przyszłą niedzielę zapraszam rodziców uczniów klas III przygotowujących dzieci do I Komunii św. na spotkanie o godz. 11.30 w kościele w Starym Kisielinie.

9. W przyszłą niedzielę (5. września) zapraszam na spotkanie młodzież klas VII i VIII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania i rodziców młodzieży. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

10. Od września Msza św. NIEDZIELNA WIECZORNA w Starym Kisielinie będzie odprawiana o godz. 18.00.

11. W niedzielę, 5 września, w Kościele w Polsce będziemy obchodzić Dzień Solidarności z Afgańczykami. Z apelem do pasterzy i wiernych Kościoła katolickiego w Polsce o modlitwę i pomoc materialną dla Afgańczyków zwrócił się przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki. Po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek, które zostaną przekazane na długofalowe wsparcie działań Caritas na rzecz migrantów i uchodźców, zarówno w Polsce jak i za granicą.

12. Bóg zapłać za ofiary składane na cele kościelne. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię modlitewnie i materialnie ofiarami wpłacanymi na konto:
I Oddział PKO Zielona Góra
nr 75 1020 5402 0000 0002 0129 8025.